Uzdatnianie wody, Filtry do wody

Szukaj na tym blogu

Obserwuj przez maila

flagcounter.com

free counters

niedziela, 23 kwietnia 2017

Dlaczego warto leczyć moją wodą?

Dlaczego warto leczyć moją wodą? Ponieważ woda jest istotną częścią twojego życia i domu. Uzdatniania woda ma wiele korzyści dla zdrowia, domu i budżetu. Cała woda z kranu w twoim domu, niefiltrowana lub inaczej traktowana, zawiera miliony zanieczyszczeń takich jak cząstki rdzy, osady z rur czy uciążliwy "kamień". Chociaż może to być wizualnie nieatrakcyjne, to te cząstki nie są tak szkodliwe jak szkodliwe bakterie lub torbiele (tzn Giardia, Cryptosporidium). 

Mogą zanieczyścić wodę i powodować choroby grypopodobne, jeśli woda nie będzie uzdatniana. Na szczęście, wszystkie powyższe zanieczyszczenia mogą być leczone przy użyciu właściwego systemu filtracji wody, który zapewni czystą, bezpieczną i lepszą w smaku wodę do twojej rodziny.


Dlaczego warto leczyć moją wodą?Korzyści z przefiltrowanej wody:

Zdrowie - filtracja potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń (bakterie, wirusy, cysty, metale ciężkie, etc.) może zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych przez wodę.

Opłacalność - filtrowana woda jest bardziej opłacalna niż butelkowana zmniejszając wpływ na środowisko poprzez mniejsze ilości zużytych butelek na wysypiskach śmieci.

Lepszy smak - kawa, herbata i potrawy przygotowane z filtrowanej wody posiadają lepszy smak

Bardziej miękka skóra i włosy - twarda woda może wysuszać skórę i włosy. Oczyszczona woda zapobiega przesuszaniu skóry i nie wymaga ciągłego kremowania.

Łatwiejsze utrzymanie domu - twarda woda i inne zanieczyszczenia mogą pozostawiać plamy rdzy, osady mineralne na uchwytach, na ściankach kabin prysznicowych, umywalkach, toaletach, kranach, ekspresach do kawy, czajnikach, itp

Dłuższy czas pracy urządzeń -  odkładające się złoża mineralne w postaci "kamienia" w ekspresach do kawy, podgrzewaczach wody, pralkach i innych urządzeniach zmniejszają ich efektywność i skracają ich żywotność

Pranie - Jeśli zanieczyszczenia są w wodzie, to i na ubraniu. Filtrowana, uzdatniona woda sprawia, że biel i kolory są czystsze i jaśniejsze.

Dlaczego warto leczyć moją wodą?


Jak działa filtr?

Filtr usuwa zanieczyszczenia płynne: Płynne zabrudzenia mogą zawierać bakterie, metale ciężkie i chemikalia w twojej wodzie. To może mieć wpływ na smak i zapach wody lub jej bezpieczeństwo na spożycie przez ludzi. Odpowiednim filtrem można usunąć te zabrudzenia.

Zbiór stałych zawiesin może zanieczyszczać wodę poprzez rdzę, wirusy czy składniki mineralne jak wapń i magnez. Może to sprawiać, że  woda będzie mętna z wyglądu. Ta mętność osadzi się na wszelkiego rodzaju powierzchniach i urządzeniach. Odpowiedni filtr zbiera te zanieczyszczenia i zapobiega ich ponownemu wprowadzeniu do obiegu produkując zdrową wodę .

Brak komentarzy: