Uzdatnianie wody, Filtry do wody

Szukaj na tym blogu

Obserwuj przez maila

flagcounter.com

free counters

poniedziałek, 23 lipca 2018

LifeStraw - Butelki z 2 stopniowym filtrem, różne kolory.BEZPIECZNA WODA PITNA

Wymienny 2-warstwowy filtr LifeStraw. Ta butelka filtruje wodę i  jest niezbędnym akcesorium do wędrówek, biwakowania, podróży, plecaków i nagłych sytuacji. Bez niej żaden sprzęt do przetrwania lub katastrofy nie jest kompletny. Szczelna butelka wykonana z Tritanu ma 0,65 litra. LifeStraw filtruje do 1000 litrów wody, a kapsuła z węglem aktywowanym do 100 litrów. Obie części można łatwo wymienić.

NAJWYŻSZE STANDARDY FILTRACYJNE

Usuwa co najmniej 99,9999% z przenoszonych przez wodę bakterii, 99,9% przenoszonych przez wodę pasożytów pierwotniakowych i filtrów spada do 0,2 μm; LifeStraw przekracza standardy filtrowania EU i EPA. Usuwa oocysty E. coli, Giardia i Cryptosporidium oraz wiele innych zanieczyszczeń na bazie wodyOSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE

Kup LifeStraw Go 2-Stage, aby mieć pewność, że twoja rodzina, przyjaciele i ty jesteście dobrze przygotowani do następnej podróży lub przygody na świeżym powietrzu. W związku z tym nie jest konieczne kupowanie szkodliwych dla środowiska plastikowych butelek z wodą. Dwustopniowa butelka LifeStraw Go to idealny prezent dla przyjaciół lub członków rodziny. 

INNOWACYJNY FILTR WODY

LifeStraw filtruje do 1000 litrów zanieczyszczonej wody bez użycia jodu, chloru lub innych chemikaliów; LifeStraw nie wymaga baterii i nie ma ruchomych części. LifeStraw to świetna i innowacyjna alternatywa dla tabletek jodowych i systemów filtrów o dużych rozmiarach. Otrzymujesz przefiltrowaną wodę bez posmaku, chemikaliów lub jodu. Ustnik silikonowy do żywności jest zdejmowany dla łatwego czyszczenia.OBSERWUJ LITERY

W przypadku każdego zakupionego produktu LifeStraw, uczeń w środowisku programistycznym będzie zaopatrzony w czystą wodę pitną przez jeden rok szkolny. W 2018 r. LifeStraw postawił sobie za cel wspieranie ponad 1 miliona dzieci w Afryce


Butelka na wodę LifeStraw Go 2 stopniowa posiada wielokrotnie nagradzaną technologię filtrowania w trwałej, wygodnej butelce, która filtruje co najmniej 1000 litrów wody w ciągu całego okresu jej użytkowania bez potrzeby stosowania baterii. 

Dzięki lekkiej i smukłej konstrukcji Lifestraw Go jest idealnym towarzyszem w turystyce, podróżach, obozach harcerskich i w miejscach, gdzie może być zastosowany ze względu na zanieczyszczenia wody przez bakterie lub pasożyty.

Lifestraw Go oferuje wielokrotne napełnianie butelki wodą tak, że masz na swojej podróży zawsze czystą wodę pitną w każdej chwili. Zatrzymaj się przy strumieniu, rzece lub nawet stawie. Napełnij butelkę, odkręć wieko i wciągnij przefiltrowaną wodę przez ustnik. Kapsuła z węglem aktywnym w dodatkowym filtrze redukuje nieprzyjemne zapachy i zły smak, chlor i substancje organiczne, a także chemiczne.Dalsze szczegóły:
- Solidnie wykonany: waży tylko 168 gramów
- Wygodny do noszenia: tylko 235 mm długości o średnicy 80 mm
- Z zatrzaskiem i karabińczykiem, można go przymocować do plecaka
- Nie potrzebuje zasilania, nie ma baterii ani żadnych części zamiennych
- Pojemność: 0,64 litra
- Nie zawiera żadnych chemikaliów

Brak komentarzy: