Amex Water Filter

flagcounter.com

free counters

sobota, 15 kwietnia 2017

Zdrowa Woda Do Picia

Zdrowa Woda Do Picia jest jedną z najważniejszych substancji rzutujących na kondycję człowieka. Z jednej strony jest ona nieodzowna do życia, a z drugiej może być nośnikiem mikroorganizmów chorobotwórczych i substancji toksycznych. Zdarza się, że woda dostarczona do miejskiego wodociągu nie spełnia oczekiwań jakościowych. W takiej sytuacji wskazane jest jej oczyszczanie za pomocą filtrów domowych.

Podstawowym źródłem zaopatrzenia w wodę większych skupisk ludzi są wodociągi. Jakość ujmowanej do wodociągu wody może ulec pogorszeniu z powodu licznych zanieczyszczeń. Woda, w tym przypadku, powinna być oczyszczana za pomocą filtrów domowych. Najskuteczniejszym urządzeniem oczyszczającym wodę ze szkodliwych związków chemicznych, metali ciężkich oraz bakterii i wirusów jest zestaw składający się z filtra mechanicznego, węglowego, odwróconej osmozy i mineralizatora. 

Zdrowa Woda Do Picia

Z tak skonfigurowanego zestawu wychodzi Zdrowa Woda Do Picia w ilości 120 litrów na dobę. Urządzenia tego typu montowane w kuchennej szafce pod zlewem produkują non stop wodę jakości potoku górskiego. Od wielu lat odwrócona osmoza dostaje ciężkie oskarżenia, że woda z tych filtrów jest wyjałowiona, destylowana, pozbawiona niczego, nie ma minerałów, itp. Filtry nie są destylarkami Woda osmotyczna nie jest wodą destylowaną.  Jest wodą filtrowaną i zawiera wszystkie minerały jak: wapń potas, magnez, sód, krzem, itp. Mineralizację powoduje specjalny wkład z naturalnym granulatem w/w pierwiastków

Woda z potoku górskiego w domu. Wspaniale. To tak jakbyś podłączył wąż do strumienia potoku górskiego i korzystał z niekończących się zasobów ultra czystej wody do picia. Technologia odwróconej osmozy, tak jak wiele innych genialnych rozwiązań, narodziła się w wyniku uważnego podglądania przyrody. Zjawisko osmozy jest naturalnym cyklem zachodzącym bez przerwy we wszystkich żywych organizmach. Wprowadzono ją do szerszego użytku w roku 1962, kiedy rząd Stanów Zjednoczonych zbudował zakłady produkujące dziennie 3000 litrów wody osmotycznej dla potrzeb wojska. Od tamtego czasu powstało tysiące firm wykorzystujących metodę odwróconej osmozy do uzdatniania wody do picia. 

Zdrowa Woda Do Picia


Picie dużych ilości czystej wody jest ogólnie zalecane przez lekarzy dla zachowania zdrowia i sił witalnych, natomiast dla osób ze skłonnościami do tworzenia się kamienia w nerkach i woreczku żółciowym jest po prostu wymagane. Woda osmotyczna jest też szczególnie dedykowana wszystkim ludziom z osłabionym systemem odpornościowym. Woda otrzymana w procesie odwróconej osmozy jest wyjątkowo wskazana dla dzieci. Nie tylko do przyrządzania pokarmów, ale również do kąpieli niemowląt i dzieci,

1 komentarz:

Mateusz Klamek pisze...

Systematycznie korzystam z filtrów do wody? www.filtry.pomorze.pl i jestem zachwycony!