Amex Water Filter

flagcounter.com

free counters

Merlin Filtry Do Wody

Merlin jest urządzeniem wykorzystującym technologię odwróconej osmozy. Urządzenie nie wymaga instalowania zbiornika z wodą, gdzie zbiorniki na oczyszczoną wodę znajdują zastosowanie przy innych systemach osmotycznych.

W skład urządzenia wchodzą dwie wysokowydajne membrany osmotyczne, wkład z węgla spiekanego i kranik montowany na zlewie. Merlin produkuje 2,73 m3/dobę. Świetnie nadaje się do barów, restauracji, kawiarni, kuchni hotelowych, itp. Produkuje krystalicznie czystą wodę. Herbata podawana klientom jest klarowna i nie zawiera tłustych plam lub przysłowiowych oczek w rosole. Co często zauważyć można na herbacie zrobionej z kranówki. Często zadawano mi takie pytanie. Dlaczego tak czysta woda nie może od razu płynąć na całe mieszkanie czy dom? Otóż może. Są urządzenia przemysłowe pozwalające tłoczyć krystalicznie czystą wodę do mieszkań. Ale nie robi się tego celowo. Ze względu na ogromne koszty urządzeń i marnotrawstwo czystej wody. Gdyż wtedy taką wodę używalibyśmy do mycia podłóg, szyb, do spłuczki w toalecie, itp. Tego nie                                                                                   stosuje żadne państwo.


Brud w filiżance obok nie pochodzi ze złej jakości herbaty, tylko ze złej jakości wody. I tak jest u większości ludzi.


W tej filiżance herbata zrobiona jest z wody osmotycznej. Jest czysta i klarowna. Czysta woda wzmacnia smak, zapach i aromat herbaty.
Merlin nie zawiera wkładów wstępnego oczyszczania. Dlatego warto przed urządzeniem zainstalować filtr LONG z wkładem z pianki polipropylenowej. System wymaga częstszego serwisowania ze względu na znaczne ilości filtrowanej wody. Może to być nawet co 4 miesiące.
Zastosowanie: kuchnie hotelowe, jadalnie, stołówki, bary, restauracje, kawiarnie.

Woda pod ciśnieniem przepuszczana jest przez dwie półprzepuszczalne membrany do. Dla uzyskania najlepszych efektów system jest wyposażony w filtr wstępny i blok z węgla aktywowanego. Proces filtracji składa się z czterech etapów:

1. Pierwszy krok  - Wykorzystanie wysokiej pojemności węgla aktywnego, bloku, aby zatrzymać chlor, niektóre substancje chemiczne, substancje organiczne, itp

2. Drugi i trzeci etap  - Te etapy składają się z podwójnej filtracji przez dwie niezależne  membrany RO, aby zatrzymać bakterie, pestycydy i inne szkodliwe chemiczne substancje zmieniające smak, kolor i zapach wody.


3. Czwarty etap  - Ostateczna  filtracja,  która wykorzystuje aktywowany węgiel kokosowy zatrzymujący substancje organiczne oraz poprawia zapach i smak wody.


Merlin System ma zastosowanie w kuchniach hotelowych, restauracjach, barach, hostelach, zajazdach, motelach.

polska 
baza stron

Tagi:
filtry do wodyfiltry wodnefiltrowaniefiltrowanie wodyfiltry wodyfiltry wody pitnejfiltr wodyfiltr wodnyfiltr do wodyfiltry przemysłowefiltry osmozafiltry odwrócona osmozafiltry osmotycznefiltr osmozyczysta wodawoda czystafiltry wstępnego oczyszczaniafiltry węglowezmiękczanie wodyzmiękczacz wodyzmiękczaczezmiękczacze wodyodżelaziaczodżelaziacze, odżelazianieodżelazianie wodyodżelaziacze wodyodwrócona osmozasystemy uzdatniania wodytwarda wodatwardość wodyodmanganianie wodydemineralizacja wodydejonizacjauzdatnianie wodyuzdatniania wodyuzdatniacze wody, oczyszczanie wodyuzdatnianie wody pitnejdezynfekcja wodylampy uv, dystrybutory wodydystrybutory do wody, ekologiareverse osmosisUmkehrosmosesoftenerwater softener, water filtersEnthärtungsanlagewasserfilter
_________________________________________________________________
My Ping in TotalPing.com

Brak komentarzy: