Amex Water Filter

flagcounter.com

free counters

Regeneracja

Regeneracja odżelaziaczy

Twój odżelaziacz nie filtruje wody? Wodę masz dalej żółtawą po odżelaziaczu? To sygnał, że trzeba coś z tym zrobić.


Odżelaziacze regenerowane nadmanganianem potasu przestają spełniać swoją funkcję po ok. roku od zainstalowania. Po montażu woda jest czysta, ale po roku zaczynają się kłopoty. Pojawiają się znów żółte zacieki na armaturze. To stara technologia, która nie zdaje do końca egzaminu.

Zregeneruj swój odżelaziacz. Pojawiła się niedawno nowa technologia w odżelaziaczach do wody. Regenerowane są solą a nie nadmanganianem potasu. Przede wszystkim sól nie brudzi tak jak nadmanganian. Regeneracja polega na zastąpieniu starego złoża ( birm, grensand ) na nowe zmiksowane. W skład takiego złoża wchodzi 5 innych złóż.

Nowa technologia odżelaziaczy jest w stanie usunąć do 10 mg/l żelaza i do 5 mg/l manganu.

Oprócz złoża, wymianie będzie podlegała również głowica sterująca i zbiornik z nadmanganianu na solankę. 

Nowe zregenerowane odżelaziacze działają bezproblemowo.




Tagi:
filtry do wodyfiltry wodnefiltrowaniefiltrowanie wodyfiltry wodyfiltry wody pitnejfiltr wodyfiltr wodnyfiltr do wodyfiltry przemysłowefiltry osmozafiltry odwrócona osmozafiltry osmotycznefiltr osmozyczysta wodawoda czystafiltry wstępnego oczyszczaniafiltry węglowezmiękczanie wodyzmiękczacz wodyzmiękczaczezmiękczacze wodyodżelaziaczodżelaziacze, odżelazianieodżelazianie wodyodżelaziacze wodyodwrócona osmozasystemy uzdatniania wodytwarda wodatwardość wodyodmanganianie wodydemineralizacja wodydejonizacjauzdatnianie wodyuzdatniania wodyuzdatniacze wody, oczyszczanie wodyuzdatnianie wody pitnejdezynfekcja wodylampy uv, dystrybutory wodydystrybutory do wody, ekologiareverse osmosisUmkehrosmosesoftenerwater softener, water filtersEnthärtungsanlagewasserfilter

Brak komentarzy: